O firmie

Home / O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe NOVO TERM – Konin, istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta z zakresu instalacji i urządzeń towarzyszących budownictwu społecznemu.
Chcąc zaspokoić potrzeby klienta oferujemy ze swojej strony:

– wizję lokalną inwestycji,
– doradztwo,
– wycenę,
– projekt,
– kosztorys wszelkich materiałów i urządzeń z zakresu naszej
działalności.

Wszelkiego rodzaju oferty dla każdego przedsięwzięcia budowlanego są ustalane na podstawie indywidualnych rozmów i negocjacji. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy nasze produkty oraz udzielamy gwarancji na ich prawidłowe funkcjonowanie. Jako firma zajmująca się tego typu działalnością posiadamy pełne ubezpieczenie wobec czego klient „może spać spokojnie”.

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobywaliśmy od 1990 roku sprawia że jesteśmy w stanie podjąć się każdej inwestycji począwszy od małej kotłowni w domku letniskowym przez wszelkiego rodzaju instalacje w budynkach (oczyszczalnia ścieków, kolektory słoneczne, uzdatnianie wody, wod-kan, centralne ogrzewanie i elektryczno – alarmowe, kocioł ) do realizacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i inteligentnego sterowana dużymi obiektami.